3. díl FF

18. prosince 2008 v 15:05 | Ino-yaman |  povídky
,, Poslouchejte. Hokage dostala dopis, ve kterém se psalo že neznámí nepřátelé napadli a poničili mračnou vesnici a teď míří směrem k zemi Ohně. My je musíme najít a zadržet je. "
vysvětlila Sakura. ,,Rozumím!" odpověděli jednohlasně všichni. ,,Ještě maličkost." přihlásil se Kakashi. ,,Protože je nás tolik, druhý vedoucí bude Kiba." ,

,Fajn." řekl Kiba. V tu chvíli se Sai otočil. ,,Hinata-chan je vzhůru." ,,Naruto. Teď nech Hinatu chvíli být. Jasné?" pošeptala Sakura Narutovi. Naruto jen přikývl. ,,Kakashi-sensei, kde asi teď naši nepřátelé budou." optala se Sakura Kakashiho. Kakashi pohlédl vzhůru do nebe a odpověděl: ,,To se nedá přesně určit. Máme málo informací. Nevíme, jak jsou nepřátelé rychlí, nebo pomalí. Proto nemůžeme určit jejich pozici. Ale můžeme před pokládat že budou 10 kilometrů od hranic, až k nim dorazíme. Toto je počítáno jako nejrychlejší možnost. " ,,V tom případě si musíme pospíšit!" ,,Nepospíchej Naruto." upozornil Naruta Kiba. ,,Pokud budeme pospíchat rychle se unavíme. Potřebujeme energii na poražení nepřítele. Pamatuj. Náš nepřítel vymýtil oblačnou! Nesmíme moc riskovat." ,,Kiba má pravdu, Naruto. Musíme čekat že nepřítel je hodně silný." doplnil Kibu Kakashi. ,,Fájn, fájn." zamával Naruto rukou. ,, Počkat...jak budeme rozděleni do týmů?" opět zpozornil Naruto. Kakashi chvíli přemýšlel a potom řekl: ,,Kiba a Shino mají dobré pozorovací schopnosti, to znamená že Shino bude se mnou. V boji na dálku je tu Sai a já. Sai tedy bude s Kibou. Hinata a Naruto budou také s Kibou. Sakura bude se mnou." jen co to Kakashi dořekl všichni se obrátili směrem k Hinatě, která měla úplně rudý obličej. ,,Hinato! Ty už máš zase rudý obličej." upozornil Kiba Hinatu, která vstala a začala třást hlavou. ,,T-to nic. To nic není, Vážně. To jen tak, to samo." Kiba se rozesmál a sedl si na Akamara, který mu celou dobu ležel u nohou. ,, Tak vyrážíme !" křikl Kakashi. ,,Haf." štěkl Akamaru, až Naruto nadskočil. ,,Tak natohle si nikdy nezvyknu." vzdechnul si Naruto s udivením.
Když už se začalo stmívat zastavili se na menší mítince uprostřed lesa. ,,Dneska už to zabalíme, vyspíme se, a poté hned ráno ještě za soumraku vyrazíme." oznámil všem Kakashi. Všichni si z batohů vynadli své spacáky a rozložily je na mítinu. Když už všichni spali Akamaru probudil Kibu. ,,Akamaru! Co to dě-" Kiba to nedořekl, protože zavětřil stejný pach jako Akamaru. Kiba Akamara pohladil a zašeptal: ,,Hodný kluk." Kiba chvíli seděl, čihal a přemýšlel. Má všechny zbudit nebo se pokusit zastavit nepřítele sám. ,,Akamaru jak velkou chakru má nepřítel." Akamaru zvedl hlavu a větřil pach. Potom zakňučel a schoval hlavu. 'Tak dobrá. Jestli nepřítel zaútočí, budu všechny bránit a potom pobudím Kakashiho.' připoměl si v duchu Kiba a potom znovu ulehl a předstíral spánek. Akamaru následoval páníčka a ulehl taktéž. Chvíli se nic nedělo, ale poté ucítil Kiba jak pach sílí a přibližuje se. Nemohli to být nepřátelé, kteří pobyli mračnou, na to je moc brzo, ale jejich úmysly nebyly dobré. 'Cítím, že a jsou to minimálně tři lidé. To může být zlé.' Kiba bez hnutí ležel a poslouchal, jestli něco neuslyší, ale přes Narutovo chrápání někdo jen těžko něco zaslechne. Akamaru zakňučel a přiblížil se ke Kibovi. Kibovi se zatočila hlava a za chvíli se z lesa vynořilo osm kunaiů. Každý letěl na jedno spící tělo. Kiba těď nevěděl co má dělat. Každý kunai odrazit nemůže. Kunaie se nebezpečně blížily. Kiba vystartoval ze spacáku a pokusil se odrazit nějaké kunaie, ale podařilo se mu odrazit jen ty co mířily na něj, na Akamara a na Shina. Akamaru vyskočil, a snažil se také zabránit cestu kunaiům, ale neuspěl. Kunaie se nebezpečně blížily, a Kiba nevěděl co dělat. I kdyby se teď pokusil všechny zbudit, nestihli by všichni uhnout. Kunaie se zapíchli do těl a Kibovi se podlomily kolena.

Příště:
>KIBA VS. PODIVÍNI aneb obrana a útok!<
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dean > Top Aff <3 Dean > Top Aff <3 | Web | 18. prosince 2008 v 18:26 | Reagovat

WooW tagto je hustej dess

2 Deny*Tvoje new SB* Deny*Tvoje new SB* | Web | 19. prosince 2008 v 11:38 | Reagovat

ty jo...další, další nebo nebudu spát xDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 


stáhnout mp3