Pokémoni 3.-? díl

28. ledna 2009 v 0:22 | Kioshi-chan |  povídky
HUh...to je dlouuuuhýýý


Po několika minutách, se před nimi objevilo Bílé město. Zamířily do PokéCentra. vběhli dovnitř "Jé,co se vám stalo?"zeptala se sestra Joy. "soupeřili jsme s Rakeťáky!" vyklopila ze sebe rychle Kei "Rychle přivezte nosítka" Blissey přivezla nosítka a Kei na ně Charma položila."zatím počkejte v čekárně" nakázala jim Joy. Kei s Hanime se posadili v čekárně. Hanime se rozhodla zavolat domů. Vytočila číslo a čekala, až to někdo doma zvedne "Haló?" ozvalo se. "Ehm...tady Hanime,mami?" "Jé zlatíčko!Tak co, jak se vám daří? Chytla sis už svojeho prvního pokémona?" Hanime postupně odpovídala na všechny její otázky a potom se s ní rozloučila.
V tu chvíli se otevřeli dveře do čekárny a Joy přivezla nostíka s Charmanderem. Kei se k němu vrhla. "Za chvíli se probudí a budeš si ho moc vzít" usmála se Joy. Počkali až se Charm probudí a poté znovu vyrazili na cestu. Předtím ještě poděkovaly Joy a rozloučili se s ní.
Kei i Hanime byly strašně rády, že je Charm v pořádku. Když ušly kus cesty objevil se před nimi Mike, který se předtím někam ztratil. "Ale copak?" zeptala se Hanime. "Promiňte, že jsem předtím utekl. ale hrozně jsem se bál. Nechtěl jsem, aby se Fartech'dovi něco stalo." řekl omluvným hlasem Mike. "Jo...aby se mu něco nestalo. Tak se něco muselo stát mému Charmadrovi." řekla polouraženým hlasem Kei. "Prosíím...omlouvám se.." prosil Mike. Hanime se na něj zadívala a pak řekla: "Hm....ale budeš se muset plazit po kolenou." Mike okmažitě padnul na kolena. " To bych vtip blbečku." zasmála se Hanime nad tím, jakého blbce to potkali. Kei na něj koukala, jak na největšího pitomce a na tváři měla ironický úsměv. "Fajn." kývla Kei. "Odpuštěno." "Fakt?" zaradoval se Mike. "A mohl bych jít s Vámi?" zeptal se. Dívky se na sebe tázavě podívali. "Hm...." zapřemýšleli obě dvě. Potom Hanime pošeptala Kei: "Hele.....třeba nám pomůže chytit další pokémony." Kei kývla. "Tak dobrá můžeš." ukončila to všechno Hanime, a všichni tři se vydali na cestu.
Po hodině chůze dorazili na malou mítinu uprostřed lesa. Sedli si na zem a chvíli si odpočali. "Ta chůze mě zabije." oddychovala Hanime. "No jo....seš lemra." rozesmála se Kei. Mike si hrál s Fartech'dem a dívkám moc pozornosti nevěnoval. Chtěl jít s nimi, protože sám, by neměl šanci, kdyby se měl s někým na cestě utkat. Najednou něco přiběhlo vedle Kei. Byl to malý pokémon. Kei pohotově vytáhla pokedex a pokeball. Pokemon se na ni díval svýma očkama, zatímco si Kei vyslechla co říkal pokedex: "Eevee. Normální pokémon, se schopnostmi rychlého útěku. Z Eeveeho může vyrůst do pěti druhů pokémonů." Kei rychle vzala pokéball, a zavřela do něj Eeveeho, který se ani nebránil. Kei jásala, že chytila svého, už druhého pokémona.
"Chu chů!" zajásala Kei, ovšem zapomněla, že s Eeveem nebojovala. Pokéball zablikal a otevřel se a Eevee byl znovu volný."Charmandře! Volím si tebe!" vykřikla Kei a Charmander jí seskočil z ba´tohu a postavil se Eeveemu do cesty. "A teď Charme, vysoký žár!" Eevee začal kličkovat."Charme,dým a dvojitý útok!" Eevee zpanikařil v kouři a zůstal na místě, toto využil Charm a srazil Eeveeho ohněm. Kei hodila pokéball"Pokéballe leť!" Eevee se ztratil v pokéballu a Kei čekala,a dočkala se! Pokéball už nezablikal a ona měla už druhého pokémona!
Charm si vykračoval před nimi a broukal si,vedle něho šel Vulpix a a zpíval s Charmem. Kei se mohla radostí rozplynout Hanime bylo tak trošku líto, že ona má pořád jenom jednoho pokémona. Mike se loudal vzadu za nimi a Ferfetch'da měl na rameni. Šli lesem asi tak hodinku a zase došli na tu samou mýtinu "Hele, my chodíme v kruhu!" ozval se a začal propadat panice. "Uklidni se Miku, nic se neděje... někde tu mám kompas a mapu, dostaneme se odtuď!" řekla Hanime a začala šmátrat v baťohu. Po chvíli se už Kei neudržela a řekla: "Ehm, Hanime, ty to nemáš viď?" "Ale mám! Určitě! Přece jsem si to brala!" trochu se rozčílila a začala vyhazovat všechny věci ven."A nemáš to v kapse?" Opatrně se zeptal Mike a Hanime si šáhla do kapsy "Hihi...tady to je" oba k ní hned přiskočili a Hanime začala hledat sever. "A hele! Tudy se jde do Šafránového města, tudy do Oblázkového, a tamtudy do Porta Vista!" "Mno a kam teda půjdeme?" zeptala se Kei." No že se ptáš! To je jasný že do Porta Vista!" vykřikla Hanime a rozběhla se směrem ke městu. "Hanime počkej na nás!" vykřikli Mike i Kei jednohlasně a rozběhli se za ní. Doběhli jí až ve vesnici, kde už jí uchvátili Tentacoolové. "Toho musim mít!" vykřikla Hanime a vytáhla Pokédex "Tentacool,vodní pokémon,který je z 70% tvořen vodou." Hanime vykřikla:" Vulpixi!Do boje!" Vulpix se k ní doplazil a lehnul si k jejím nohám, protože byl unavenej z cesty. "Ach Vulpixi,tak až příště..." Hanime byla zklamaná. Kei jí objala kolem ramenou:" Neboj, ještě si nějakýho stihneš chytit. Určitě se tu zdržíme, je tu totiž STADION!" rozzářila se Kei. Hanime s Mikem si jenom povzdechly a už si to všichni štrádovali za Kei směrem ke stadionu.
Když ale došli až tam, dozvěděli se nemilou věc, teda jak pro koho. Kei byla zklamaná a sedla si na lavičku. Místní trenér stadionu je pryč a už se asi nevrátí. Prý jednou úplně najednou zmizel. Mezitím se Vulpix už vzpamatoval a Hanime tedy mohla chytit Tentacoola. "Vulpixi, do boje!" Vulp se připravil a čekal na Hanimein(huh,jak se to píše?xD) příkaz. Ovšem Tentacool na nic nečekal a smetl Vulpixe chapadlem."Vulpixi!Zvedni se a dej mi ránu ocelovým ocasem!" Tentacool padnul k zemi ale hned se zvednul a Vulpixe zasáhl proudem vody."Vulpixi ohnivé víření!" Tentacool se trochu vysušil a už nemohl bojovat dál."Pokeballe leť!" hodila Hanime pokéball a dívala se. Světýlko zhaslo. Hanime má svého druhého pokémona! Kei si s ní plácla a zatancovala jejich taneček. Mike se na ně nechápavě díval."Stejně se mi to nezdá...to s tim trenérem" přemýšlela nahlas Kei v Pokécentru kde dnes měli přespat. "Ale třeba to je opravdu pravda" ozval se Mike."No jo,ale kdo by jen tak zmizel?"nenechala se odradit Kei. V tom přišla sestra Joy a začala si s nimi o tom povídat. "Víte, někdo říká, že Josh, se někde jenom schovává. Někde pod městem, no ale to se jenom vypráví. Teď už běžte spát Ať máte dost síly na další cestu." Joy zhasla a odešla a všichni si zalezli do spacáků. Kolem druhé hodiny, ale Mike něco vzbudilo. Vzbudil proto Kei, byla k němu nejblíž. Kei celá ospalá se teda zaposlouchala a uslyšela to taky. Nakonec spolu vzbudili i Hanime"Šílíte? Víte vůbec kolik je hodin?" obořila se na ně Hanime."Pššš!" Hanime se divila, a nevěděla jestli si z ní dělaj schválně srandu nebo myslí úplně něco jiného. Po chvíli ale také uslyšela rachocení. "Jde to odtamtud!" ukázala Kei rukou směrem ke strojovně, potichu šli tedy ke strojovně a když otevřeli dveře čekalo je milé překvapení. Uvnitř totiž našli Joshe, o kterém si již všichni mysleli, že se nevrátí. "C-co tady dě-láte?" zakoktal se." To se ptáme spíš my" řekla Kei a rázně se na něj podívala. "Zítra ráno tě očékávám na stadionu!". Josh nevěděl co má dělat "To má být jako výzva k souboji?" "Jo!" odsekla mu Kei. Poté vzali Joshe do místnosti kde spali a povídali si s ním. Dozvěděli se, že zmizel kvůli tomu že mu utekl pokémon Slowpoke, byl to jeho první pokémon a měl ho rád a on jeho taky. Proto se radši ztratil a neukazoval se. Ovšem teď Slowpoka našel a chtěl se vrátit. Jenže nevěděl za kým má jít první, a tak se rozhodl, že půjde za sestrou Joy, že ta by ho mohla pochopit. Povídali si dlouho, až už nikdo z nich nemohl a usínali únavou. Rozhodli se tedy, že půjdou spát a tak si všichni popřáli dobrou noc....teda spíš ráno :).
Ráno je sestra Joy vzbudila a byla překvapená, že tam nespí jenom oni. Pozdravila se Joshem a on jí krátce pověděl co se mu za tu dobu co byl pryč stalo. Hanime,Mike a Kei si mezitím sbalili věci a poděkovali Joy za přespání. S Joshem se potom vydali na stadion kde se měla utkat Kei s Joshem. Každý si mohl zvolit jednoho pokémona a zápas nebyl časově omezený.
"Charmandere, volím si tebe!" zvolala Kei."Bayleefe,já si volím tebe!" vykřikl Josh. Oba pokémoni si stoupli na opačné konce stadionu. Ozvalo se cinknutí a souboj začal. "Bayleefe,listovou smršť!"
"Charme, rychle uskoč!" "Znovu listovou smršť!a dej do toho co nejvíc!" "Charmandere, ohnivý útok! A potom velkou ránu!" Bayleef pozdě uskočil a dostal ránu od Charma "Charme, kouř a potom zaútoč zezadu!" Po celém stadionu se rozlehl kouř a všichni se zakuckali, Bayleef byl zmatený a Charm tak mohl v klidu bojovat. "Bayleefe, pozor!" snažil se ještě Josh zachránit Bayleefa, jenže ten se nemohl zorientovat a po Charmově ráně spadnul k zemi. Hanime a Mike tleskali. "Vrať se Baylee" řekl Josh a pogratuloval Kei "Bojovala jsi skvěle a za to si zasloužíš odznak" vytáhl z kapsy odznak a předal ho Kei "Hurá! Mám první odznak!" vyskočila do vzduchu a prohlídla si ho. Potom si ho připevnila na tričko a šla poděkovat Charmovi. Pohladila ho a obejmula, potom si ho vzala do náručí a pohoupala ho.
"Tak, ještě někdo si chce zasoutěžit?" zeptal se Josh. Hanime přistoupila k Joshovi a zaťala ruku v pěst. "Jestli máte dech..tak já." řekla hrdě, až nafoukaně Hanime. Josh se soupeřsky zakřenil. "No jasně že mám dech!" Při zápase platila stejná pravidla, jako u zápasu s Kei.
"Vulpixi, volím si tebe!" zařkičela Hanime. "A já tebe Parasecte!" zvolil si pokémona Josh. Pokémoni, i jejich majitelé so stoupli na bojové pozice, a když se ozval zvonek označující začátek zápasu, Hanime na nic nečekala. "Vulpixi! Žhavý popel!" zakřičela Hanime a Vulpix na Parasecta vyslal obrouvskou smršť žhavého popela. "Uhni se, Parasecte!" Parasect uhnul a popel se rozplynul ve vzduchu. "Vulpixi! Ohnivá rotace!" Vulpix se začal otáčet neuvěřitelnou rychlostí, a začal z něho vyšlehávat oheň. "Parasecte! Uhni a potom omračující prach!" Parasect se šikovně vyhnul a z jeho krunýře mu vycházel jemný lesknoucí se prášek. Hanime nevěděla jak zareagovat. "Vulpixi!" potom si vzpoměla. "Uvěznění!" Vulpix uzavřel prášek i s Parasectem do ohnivého vězení. "A teď žhavý popel!" zavelela Hanime. Vulpix v jednu chvíli zrušil vězení, a v tu chvíli vyslal na Parasecta obrovskou hroudu popela. "Parasecte! Uhni!" křikl Josh, ale bylo pozdě. Parasect ležel na zemi krunýřem dolů a nemohl pokračovat. "Vy mě teda valchujete." hlesl Josh a uzavřel Parasecta do pokeballu. "Ty si taky zasloužíš odznak. No abychom to měli do třetice, nechceš si zasoupeřit i ty?" podíval se tázavě na Mika. "N-né! Díky....to fakt ne." vyděsil se Mike. "Tak fajn." Josh předal Hanime odznak a Hanime i s Kei zajásali. Obě dnes získali svůj první odznak.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 jasmin jasmin | Web | 30. ledna 2009 v 11:15 | Reagovat

ježiši xD sice sem to přečetla ale dlouhý je to hoooodně xD

2 Pája   ♥SB♥ Pája ♥SB♥ | Web | 30. ledna 2009 v 23:16 | Reagovat

________♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥______♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

_______♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥_____♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

______♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥___♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

______♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥___♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

_______♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥_♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

________♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

_________♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

___________♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

_____________♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

_______________♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

________________♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

_________________♥♥♥♥♥♥♥♥

_________________♥♥♥♥♥♥_

_________________♥♥♥♥___

________________♥♥______

_______________♥________♥♥♥♥♥

_______________♥________♥♥♥♥♥

_______________♥________♥♥♥♥♥

________________♥_______♥♥♥♥♥_______♥♥♥♥♥♥♥_♥♥_______♥♥_♥♥♥♥♥♥♥♥

_________________♥______♥♥♥♥♥_______♥♥___♥♥__♥♥_____♥♥__♥♥

__________________♥_____♥♥♥♥♥_______♥♥___♥♥___♥♥___♥♥___♥♥♥♥♥

____________________♥___♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥_♥♥___♥♥____♥♥_♥♥____♥♥

______________________♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥_♥♥♥♥♥♥♥_____♥♥♥_____♥♥♥♥♥♥♥♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 


stáhnout mp3