Povídka pro Krikolku-hime

29. ledna 2009 v 23:23 | Kioshi-chan |  povídky
Tak povídka na přání pro Krikolku-hime....pro Deny ten první díl dopisuju.....a Krikolko napiš si, jestli to mám ukončit druhym trochu delšim dílem, nebo to rozvést čeba do 20 dílů....
Sasame se protáhla a sedla si na postel. Potom si vzpoměla co je za den, a rychle vletěla do koupelny. Tam si učesala vlasy, oblékla se a pomalu vyrazila na cestu. 'Co asi tak dělá Naruto?' pomyslela si, a pousmála se. Když došla před hlavní budovu, nikde Sakuru neviděla. 'To je divné. Vždyť jdu pozdě, a Sakura tu pořád není. Právě teď by měla odcházet od Tsunade-sama.' vrtalo ji hlavou. 'Asi se zdržela, tak půjdu za ní.' Sasame vešla do budovy, a dala se oblou chodbou ke kanceláři Hokage. Když přišla ve dveřím, slyšela, že se tam někdo hádá. Věděla, že se to nedělá, ale zastavila se a poslouchala za dveřmi.
"Sakuro, nejdřív musíme zjistit kde jsou! A i když nepochybuji, že byste to nezvládli, nemůžu Vás tam poslat samotné!"
"Ale vy to nechápete Tsunade-sama! Já...nemůžu si dovolit ho ztratit...jeho ne!" v Sakuřině hlase byl slyšet pláč.
"Chápu to, Sakuro. My ho zachráníme." Sasame nevydržela a vešla dovnitř. "Co tady-!" vyřkla poměrně nahlas Tsunade. "Hokage-sama. Promiňte, ale nemohla jsem přeslechnout tento hovor. Co se stalo? Sakuro?" Sasame se tázavě podívala na ubrečenou růžovo-vlasou dívku, která měla ruce semknuté v pěsti. Sakura uhla pohledem. "Tsunade-sama. Prosím. Co se stalo?" poprosila Sasame pátou hokage. "Asi mi nezbývá, než ti to říct. Akatsuki..." začala Tsunade a zhluboka se nadechla. Potom se otočila k oknu a kousla se do prstu. "...unesli Naruta." Sasame se zatočila hlava, a chvíli myslela, že je to špatný vtip, nebo se stále ještě neprobudila z tohoto hrozného sna. "U-unesli?!" zatnula ruce v pěst. Začali ji slzet oči, ale udržela pláč na uzdě. Hokage otočená k oknu kývla. "Musíme něco udělat!" zařvala Sakura, a bylo vidět, že se hrnoucí se proudy slz snaží zadržet. Sasame ji položila ruku na rameno. "Tsunade-sama. Pokud nás tam nepošlete, uteču, a půjdu ho zachránit na vlastní pěst." "Když ho nezachráníme, svět padne do rukou temnoty Akatsuki." přemýšlela nahlas Tsunade. "Svět je mi ukradenej! Ale Naruto to nepřežije!" zakřičela Sasame. "Přesně tak. Jdeme najít Kakashiho a Saie, jestli nám nepomohou." Dívky chtěli odejít, a Tsunade jim při odchodu řekla: "Dobrá tedy, je to vaše mise. Ale vezměte s sebou ještě jeden tým. Sami je opravdu nezvládnete." "Jasně." otočila se ještě na poslední minutku Sasame. 'Hlavně ho zachraňte!' to už ale Tsunade nahlas neřekla. Shizune k ní přistoupila a dívala se spolu s ní, jak obě dívky běží neuvěřitelnou rychlostí směrem, k Saiovu domu. "Oni to zvládnou, že Shizune?" obrátila se Tsunade na Shizune. "Samozřejmě." pousmála se Shizune.
"Saii!" zakřičely Sasame a Sakura, když bouchali na dveře. Sai jim šel otevřít. "Sai! Dělej pojď." "Co?" nechápal Sai. "Vysvětlíme ti to cestou." Sasame chytila Saie a běželi najít Kakashiho.
Když ho konečně našli a všechno mu řekli, na chvíli se zamyslel. "Vzal bych tým 8. Jsou přeci jen všichni dobří ve stopování. Hinata má byakugan, Kiba čich a Akamara, a Shino brouky." "Dobrá, ale honem, ať vyrazíme co nejdříve." řekla Sakura a Kakashi kývnul. Všichni vyrazili hledat Kibu, Hinatu a Akamara. Našli je i s Shikamarem, Ino a Chojim na cvičišti. "Kibo! Hinato! Shino!" zavolala Sasame. "Eh?" otočil se Kiba. "Co se stalo?" zeptala se Hinata. Všichni civěli na přibíhající čtveřici. "Kibo, Hinato, Shino, musíte nám pomoct." "A s čím?" zeptal se Shino zvědavě. "Akatsuki! Unesli Naruta!" "Cože?!" zakřičeli všichni jednohlasně. "Na-naruto-kun." vystrašila se Hinata. Kiba se rychle postavil ze sedu. "Tak jdeme." "My jdeme taky!" křikla Ino. "Bohužel, Tsunade vyslala jen nás a ještě jeden tým. "Nebudu tu jen tak sedět." zasyčel Shikamaru. "Ale pokud půjdete s námi, stanete se uprachlími ninjy!" řekl Kakashi. "Na rozkaz Hokage-sama, májí jít jen dva tými." "Průběžně nás budete informovat, a já Vám budu radit, pomocí letové zprávy!" zasyčel Shikamaru. "Díky Shikamaru." poděkovala Sasame. "Je to pěkně nezpravedlivý!" křikla Ino. "Naruta přece musíme zachránit!" "Naruta?" objevil se Konohamaru. Ino se kousla do jazyka, a všichni se smutně podívali do země. Konohamaru zatnul pěstičky, ale sám věděl, že nic nezmůže. "Jdu s Vámi." řekl tiše se sloněnou hlavou. Všichni mlčeli a tak Sasame přistoupila ke Konohamarovi. "Neboj, my ho přivedem zpátky raz dva." mrkla na něj a Konohamarovi stekla slza po tváři.
Sasame přešlapovala na místě. "Už pojďme." řekla neklidně. Sakura si stoupla vedle ní a přikývla. "Už vyražme!"Sai se otočil a všichni vyšli z brány. "Zvládnou to že jo?" obávala se Ino. "Sasame, Sakura, Sai a Kakashi plus Hinata, Kiba a Shino. Kdyby ho nepřinesli zpět, snim si boty." řekl Shikamaru a pozoroval odcházející skupinu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Krikolka-hime ♥Tvoje Sbškoo♥ LOVE .. MTR ♥♥ Krikolka-hime ♥Tvoje Sbškoo♥ LOVE .. MTR ♥♥ | E-mail | Web | 30. ledna 2009 v 21:08 | Reagovat

Ty we xDD ta poslední věta je prostě nej!! :D:D to je vážně good xDDD pěkná povídka :D:D kuju moooc :-* a jak chceš :D ... ale 20 dílu vážně psát nemusíš :)) jestli by ti to nevadilo, tak já bych prosila ještě 2 dílky a budu spokojená doživota ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 


stáhnout mp3