Star High School.....11. díl

27. ledna 2009 v 22:32 | Kioshi-chan |  povídky
UPOZORNĚNÍ:
JASMIN, NEŽ SI TO PŘEČTEŠ. UVELEB SE NA ŽIDLI, TAK, ABYS NESPADLA....JASNÝ?

Dívky se procházely po nábřeží. Yumi zpozorovala v dálce na konci mola Sasukeho. Už se rozebíhala, že ho půjde pozdravit, když zjistila, že je s ním nějaká dívka. Yumi se nahrnuly slzy do očí. "Seš v pořádku Yumi?" pohlédla na ni starostlivě Kim. "To....to je vpohodě...ale už budu muset jít.." Satsuki se ani nestihla zeptat, co se jí stalo. Yumi vystartovala, a všechny upřeli zrak na Sasukeho, kolem kterého se motá nějaká dívka. Kioshi se svojí prudkou povahou na ně chtěla vystartovat, ale Satsuki ji zadržela. "To si vyřeší sama." souhlasně pokývala Nina hlavou směrem k odcházející Yumi. Kim zaostřila na tu dívku. "Znáte ji někdo?"řekla zamyšleně. Všichni zavrtěli hlavou. "Sice ji neznám, ale visage bych ji vylepšit mohla!" zatnula pěsti Kioshi. "Nech toho Kioshi!" řekla Satsuki. "Není to naše věc." "To sice není, ale ona má Sasukeho dost ráda!" řekla Kioshi až moc nahlas, a tak se všechny čtyři schovali za velkou loď. Sasuke se otočil, a když nikoho neviděl otočil se zpět. Potom se otočila dívka. Kioshi chytila Satsuki, Ninu a Kim za ruku a táhla je odsaď radši pryč.

V pondělí ve škole
Yumi seděla nepřítomě v lavici. "Seš v pohodě?" ozval jse známý hlas. "Jo." odpověděla sklesle, a až teprv potom si uvědomila, kdo se ji ptal. Sasuke na ni mile hleděl. Yumi uhla pohledem a zadívala se do země. "Co se ti stalo?" zeptal se Sasuke. "Nic...poznala jsem, že ti nemůžu věřit." "Mě?" Sasuke se pokusil obrátit její zrak na sebe, ale nedařilo se mu. "Ne, tomu za tebou." ironicky zašeptala Yumi. "Tak promiň, že se strachuju. Opravdu ti nic není?" "Ne." Yumi vstala od stolu, ale Sasuke ji chytl za ruku. "Sedni si Yumi." "Nech mě být." snažila se Yumi vykroutit, ale Sasuke ji nechtěl pustit. Stáhnul ji zpátky na židli aby se sedla vedlě něj, a Sasuke ji vtiskl polibek. Yumi se trochu uklidnila a všichni ce třídě zůstali jako opařený stát. Sasuke se plácl do čela. "A tak je to vždycky." Yumi seděla těsně vedle Sasukeho, a nemohla se pohnout. Cítila se ztrapěná.

"Takže lidi, máme nového studenta ve třídě. Karu." přede všemi stála mladá krásná dívka. Heather a Suigetsu nevnímali. Měli dost práce s koukáním na sebe. Itachi dívku sjel pohledem. Kara na něj vyslala nenávistný pohled a sedla si do lavice. Heather se usmívala na Suigetsa a Suigetsu na ni. Byli domluvení, že se po škole sejdou a půjdou spolu se někam projít. Heather Suigetsovi poslala malý kousek papírku na kterém bylo napsáno: "Tak co...jak na to reaguje Karin?" Když to k Suigetsovi dorazilo začal se smát. Ale jen tak, aby to učitel neviděl. Hned ji odeslal odpověď: "To si piš, že je na nervy. A to dost." Takhle si posílali papírek celou hodinu až zazvonilo. Suigetsu vstal a šel za Heather. "Karin mi furt koukala přez rameno co tam píšu." Heather se na tváři vykouzlil potutelný úsměv. "Jen ať se stresuje. Blbka jedna." Suigetsu si k sobě Heather přisunul a políbil ji na krk. Karin zrudla vzteky, až jí skoro vycházela z uší pára. "Hele...vypadá jak lokomotiva." uchechtl se Deidara při pohledu na Karin. Karin mu jednu šlehla, až se Deidarovi zatočil svět. "Bouchni!" zařval Deidara. Heather se vduchu bavila při pohledu na tu komedii, která se teď odehrávala.

Satsuki se o přestávce přišla podívat za Kakashim. Když zaťukala, Kakashi se hned ozval: "Dále." Satsuki vstoupila do dveří jeho kabinetu a Kakashi se na ni přes masku usmál. "Myslel jsem, že to budeš ty." Satsuki se trochu začervenala. "Vážně?" "Jistě. Potřebuješ něco?" opřel se Kakashi o stůl tak, aby byl naproti Satsuki. "Předevčírem jsem se bavila." usmála se Satsuki na Kakashiho, a ten k ní přišel blíž. "Já taky. S většinou studentů si tak dobře nerozumím jako s tebou." Kakashi se k ní natáhl a dal ji jemný polibek na tvář. Satsuki překvapeně stála a usmívala se. "Tak to jsem nečekala." "Oh...promiň.." řekla Kakashi rychle a obrátil se ke svému stolu. Tam zasedl a zahrabal se v papírech. "To...nevadí..." přišla k němu Satsuki blíž a opřela se o jeho stůl. "Sakra co to dělám?" pomyslela si Satsuki, ale byla naprosto omámená. Nevěděla co a proč to dělá. Kakashi zase vstal a opět se opřelo svůj stůl. "Nechal jsem se-" "TO nevadí." umlčela ho Satsuki prstem a polibkem na rty. Kakashi se nechal unést a začal ji líbat. "Z toho bude průšvih...ale je to tak nádherné.." myslela si Satsuki.

POkračování příště....gomen za chyby a za tak krátkou tu povídku..ale poslední dobou mě furt bolí hlava.....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sabaku no Nina (Nina-chan) tvoje ♥milované eSBéčko ktoré ťa loWuje♥ Sabaku no Nina (Nina-chan) tvoje ♥milované eSBéčko ktoré ťa loWuje♥ | Web | 28. ledna 2009 v 15:31 | Reagovat

haluz XD len škoda, že ťa bolí hlava :( žeby migréna? no jo :) a už sa teším na ďalšiu časť :) daj mi please potom vedeť :)

2 jasmin jasmin | Web | 28. ledna 2009 v 15:48 | Reagovat

paráda...poprvý jsem to četla ve škole a první reakce byla: nespadla jsem ze židle,ALE ROZPIŠTĚLA JSEM SE NA CELOU UČEBNU!!!!! xD

3 jasmin jasmin | Web | 28. ledna 2009 v 19:59 | Reagovat

všichni se tam otočili od pc a ptali se: co je??? a já na to: *kapka* *falešnej úsměv*sýýýýýr

4 Deny *SB co tě má moc moc moc rádo* Deny *SB co tě má moc moc moc rádo* | Web | 29. ledna 2009 v 16:01 | Reagovat

jéé teď jsem si všimla že jsem sem ještě nepsala komentář :))) Pěkné to je xDDD

5 jasmin → Satsuki ♥ Kioshi jasmin → Satsuki ♥ Kioshi | Web | 10. března 2009 v 21:25 | Reagovat

i když to čtu už po několikátý (to už je hoodně dávno co jsem to četla) tak mám stále ty motýlky v břiše! xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 


stáhnout mp3