Level Akatsuki......díl 1.

27. března 2009 v 15:22 | Kioshi-chan |  povídky
Co mi to dálo práce a námahy tohleto napsat.....a tohle je jeden díl! Kur*ička...to bude prááce ...nééé..já se tim bavím. Ale tadyto se mi moc nepovedlo. Jo a hodněkrát píšu nespisovně. Neupozorňujte ne to. Já vo vím a je tó tak psaný schválně xD

V Akatsuki panoval zmatek a hluk. "Kurva!! Můžeš se koukat kam jdeš?" Po celém úkrytu byl slyšet ječivý hlas Katou. "Jé promiň." řekla zahanbeně Itachimu a s dvěma taškami se odšourala do kuchyně. S práskotem položila dvě plné tašky na kuchyňskou linku. "Tak pojďte sem!" zavolal Pein z hlavní místnosti. "Běžte nakoupit, běžte pryč, pojďte sem....co furt chce?" mumlal Hidan a položil další dvě tašky. "Přesně." přikývla Katou a vykročila z kuchyňky do hlavní místnosti. Deidara a Niikagi seděli vedle sebe. Nebo spíš v sobě. Byli kolem sebe omotaní a vůbec neposlouchali Peina. Itachi a Kim byli také mimo vnímání. Itachi pomalu přestával vidět a tak ho Kim ošetřovala. Satsuki se kolem sebe rozhlížela. "Kde je Tobi?" podotkla když neviděla chlapa v masce lízátka. "Ten je někde v pokoji." ukázala Viktorie na schody. "Tak já pro něj zajdu." zvedla se Satsuki. "Ne....budeme řešit jeho narozeniny." Pein nadšeně pískal jedno slovo a druhým. Satsuki si kecla zpátky na sedačku. Katou se posadila na své obvyklé místo a vytáhla z Aka pláště lízátko. Rozbalila ho a strčila do pusy. "Co jsi chtěl? Nebudu tu ztrácet čas dlouho." řekla Katou znudeně. "Rozdám Vám úkoly..." začal Pein, ale nikdo, krom Satsuki, Kary a Viktorie ho neposlouchal. Satsuki poslouchala, protože se jednalo o narozeniny její lásky. Kara visela na jakémkoliv slově Peina a Viktorie neměla nic na práci. "Všichni tě posloucháme." ujistila Katou Peina ironicky. Pein trochu napěnil. "Poslouchejte!! Řikám, rozdám vám úkoly!" Nina a Sasori zvedli hlavu a podívali se na Peina. "Jen povídej, povídej." dráždila Katou Peina dál. "A poslouchejte sakra! Itachi jdi si udělat co chceš! Kim ty mu v tom co chce pomůžeš! Satsuki,Kakuzu a Kisame, vy máte na starost dárky! Viktorie, Sasori, Nina a Kara! Výzdoba! Katou a Hidan jídlo a dort! Niikagi a Deidaro. Vy se radši ode všeho držte dál! Rozchod!" Pein odkráčel z místnosti na zahradu a natáhl anorektické (kdo ví, ten ví xD) tělo na letátko. "Co to kecal?" zeptala se Katou a zkoumala lízátko, které teď vytáhla z pusy. "Že by něco o narozkách?" připojila se Niikagi. "A čí narozky?" Katou strčila zpátky lízátko do pusy a hleděla na ostatní. Hidan si sedl na opěradlo jejího křesla. Katou se na něj podívala a pokrčila rameny. "Nemáš ponětí, co řikal?" Hidan jen zakroutil hlavou. Satsuki se rychle postavila a začala máchat rukama. "Tobíííšek přece bude mít narozeniny." "Na Tobííška seru." usmála se znovu Katou. "A co řikal to ostatní? Nějaký rozdělení úkolů, nebo co.." zamračila se Nina. "Asi bych měla začít poslouchat..." "Poslouchat, je co za výraz?" zeptala se Katou, ale nikdo radši nevnímal. Satsuki zopakovala rozdělení úkolů. "Hmp! Jídlo a dort??!!" Hidanovi rozdělení úkolů vyrazilo dech. Niikagi se šibalsky podívala na Deidyho. "Držet se dál jo? Ani omylem." "Myslíš na to stejný co já?" pousmál se Deidara. "Samozřejmě..."
PO PŮL HODINĚ NEPŘETRŽITÝCH HÁDEK PEINA, HIDANA A KATOU...
"Proč zrovna my, sakra?!!" klela Katou při cestě do kuchyně. Když procházela kolem Sasoriho na žebříku, věšícího barevné lampióny na strop, podkopla žebřík a Sasori se sesunul s práskotem na zem. "Tos nemusela!" křikla Nina a přiběhla k Sasorimu. "Blábláblá...." protočila Katou oči vsloup a s Hidanem za zády vešla do dveří kuchyně. "V pohodě?" Nina zvedla Sasoriho na nohy. "Jo...dobrý..." řekl Sasori hlasem říkající: "Neptej se, když vidíš, že v pohodě nejsem." "Myslim, že mi křupl kolenní kloub. Dojdu si ho opravit. Jinak děkuju za péči, Nino." Sasori se odbelhal k sobě do pokoje, odkud bylo slyšet jen: Bzzz......vrrrr.....chrchrchrchr....., jak pracovali jeho nástroje.
Satsuki s Kisamem a Kakuzem balila dárky. "Nemůžeš začít používat i jiný motivy kromě peněz?!" křikla nevrle Satsuki. Kakuzu dobaloval další dárek. "Spíš bys měla šetřit balícím papírem." "Nemůžete mi pomoct?" poprosil Kisame ležící na zemi a omotaný balícím papírem. Satsuki zakroutila hlavou a nešikovně balila dárek.
"Nino! Drž pevně ten žebřík!" křikl Sasori na Ninu, ještě pořád vystresovaný z pádu před chvílí. "Neboj!" mrkla na něj Nina. Najednou z kuchyně vyběhli rozkuckaní Hidan a Katou. "Kurva! Co se opkazilo?!" řvala Katou. Za nimi se valil velký oblak šedého kouře. Požární hasič začal houkat a potom všechny smáčela nádherná sprcha. Sasori zařval, opět se sesunul k zemi a spadl rovnou na Ninu. "No skvělý." zasmála se ironicky Nina a koukala na Kisameho, který se konečně dostal z balícího papíru. Lítal po celém úkrytu a řádil v centimetru vody, která se snášela ze stropu. Ozval se dusot nohou a ve dveřích od zahrady se objevili nacpaní Niikagi, Deidara, Itachi, Kim, Pein, Konan, Victorie a Kara. "Co se děje?!" zařvali všichni najednou a snažili se procpat dovnitř. První se dovnitř vecpali Niikagi a Deidara.
Když konečně viděli, co se stalo, Niikagi chytila výbuch smíchu a začala se válet na zemi, kde byl jeden centimetr "napršené" vody. Pein se rozeběhl někam pryč a za chvíli přestal hlásič houkat a ze stropu už se neřinula voda. "Ani vyblbnout mě nenechaj!" zažaloval si Kisame spíš sám pro sebe a odešel do svého pokoje. Deidara se mezitím snažil uklidnit Niikagi a Katou se nasupeně dívala na Hidana. "Co na mě tak zíráš?" vyjel na ni Hidan. Katou rozhodila rukama a chtěla mu něco hodně peprného říct, ale přerušila ji Vicktorie. "Co se tu stalo?" Kara a Konan stáli vedle sebe a šíleně se chechtaly. Niikagi už měla silné křeče v břiše a měla pocit, že každou chvíli umře smíchy. "Niikagi, prosimtě uklidni se." snažil se Deidara, ale sám měl nutkání plácnout sebou vedle ní. Itachi s Kim se, jako všichni ostatní, smáli. Nina, která ležela na břiše pod Sasorim a ještě pod žebříkem, se opřela lokty o zem a hlavu si položila do rukou. "Můžete mi říct, co je tady tak směšného?" zaburácel Pein, a všichni kromě Niikagi stichli. Ta se pořád hlasitě smála. "Co se stalo?" "Už se ptáš potřetí." upozornila ho Katou a vyždímala si blonďté culíky. Pein jí věnoval vražedný pohled. "To je mi jedno! Po čtvrté se ptát nebudu!" "Vsaď se, že budeš!" "Katou!" "A budeš!" "Hidane, zklidni si ji! Co se tu stalo?!!" "No neřikala já jsem to?" poklepala na sebe pyšně Katou. Pein na ni znovu vražedně pohlédl. Za chvíli vražedný pohled vystřídalo tázavé kývání. "Jdi se kouknout sám." řekl Hidan a ukázal na kuchyň. Pein nedočkavě přiběhl do kuchyně a zařval: "To si ze mě děláte prdel, ne?!" Katou pokrčila rameny. "Myslim, že je dosti nepravděpodobné." Pein vlítl zpátky do hlavní místnosti. "Když nevybuchujou oni," rozčiloval se Pein a ukázal na Niikagi a Deidaru. "tak vy odbouchnete troubu! Okamžitě to uklidtě a ať už je ten dort hotovej!" Katou protočila oči a přikývla.
Niikagi se konečně uklidnila a dokonce věnovala Peinovi nádherný vražedný pohled. Pein zatleskal a zvolal: "Tak všichni zpátky do práce. A žádný výbuchy a žádná krev, jasný??" Kim Itachiho chytla za ruku a odváčela se s ním k nim do pokoje. "Oni si za bílího dne souloží, a já zas musím čekat do večera." zamumlal Hidan. Katou se zasmála, potom ho stála do kuchyně. Niikagi a Deidara odkráčeli k bazénu, aby se smočili. Deidara vzal Niikagi do náruče a hodil ji do studené vody. Niikagi rozesmátá vylezla a začala Deidaru honit po celé zahradě. Párkrát málem zakopla o Zetsuovo kořen. Konan odešla do kanceláře a Kakuza vzala s sebou. Potřebovala udělat účetnictví. Pein navrhl Kaře: "Nepůjdeme se opalovat? Už jsem celý vybledlý." Kara radostně přikývla a měla nukání ho chytit za ruku. Pein na(ne)štěstí vyběhl na zahradu dřív, než to stačila udělat. Kara vyběhl za ním. Nevšimla si Zetsuovo kořene a zakopla o něj. Nedokázala to vyvážit a tak nekontrolovatelně padala. Pein se bleskurychle otočil a chytil ji dřív, než stačila hodit držtičku na zem. "V pořádku, Karo?" zeptal se. Kara se na něj s úsměvem a trochu zahanbeně podívala. "Jo, díky." Pein ji zvednul na nohy a oba vedle sebe pokračovali v cestě k lehátkům.
PO NĚKOLIKA HODINÁCH TĚŽKÝCH PŘÍPRAV
"Je všechno hotové?" Pein stál ve středu místnosti a rozhlížel se okolo sebe. Veliká místnost byla vyzdobená lampióny, stuhami a dalšími sarapetičkami. Vprostře místnosti byli umístěny dva stoly. Na jednou trůnil dort a na druhém hromada dárků (jejich původ je nám neznámý). "Můžu už dojít pro Tobiho?" zeptala se Satsuki nedočkavě. Pein skoro ani nestačil přikývnout a Satsuki se jako rychlá střela vyřítila po schodech do jejího a Tobiho pokoje.
Niikagi s Deidarou stáli opodál a potutelně se usmívali. "Máme vše hotové?" šeptla Deidíkovi. (Deidíík-prdíík xP) Deidara přikývl. Pomalu a nenápadně se přišourali mezi ostatní, kteří už jen čekali na Tobiho příchod.
Najednou někdo hopsavě seskákal schody a objevil se Tobi pevně se držící se Satsuki. "Všechno nejlepší." zaznělo po místnosti krapet znuděně. Tobi se nadšeně rozhlížel kolem sebe a lítal po místnosti jako splašený. Zkoumal každičký kousek výzdoby a nadšeně hulákal. Satsuki za ním lítala a už byla dost strhaná. Pein ji zachránil tím, že zatleskal. "Tak je čas na dort!" "Je čas na výbuch." šeptla Niikagi Deidarovi. Tobi odskotačil ke stolu s dortem a Katou s Hidanem přišli blíž, aby mohli dort rozkrájet. Zrovna když se Hidan napřahoval, že ukrojí první kus, Niikagi stáhla Deidaru pod druhý stůl a šeptla: "Katsu!" Po místnosti začaly létat kusy dortu a všade se rozlétla krev. "Niiikagi! Deidaro! Katou! Hidane! Neřekl jsem snad dost jasně bez výbuchů a bez krve?!" zařval Pein. Tobi si ale skotačil a zpíval si, jak jsou to skvělý narozky. Niikagi s Deidarou se jako jediní smáli. Ostatní jen otupěle zírali na svoje krví potříštěná těla. "Moje vzácná krev." olizovala se Katou. "Tvoje krev je lahodná..." pochválil ji Hidan. "Fůůůůůůj..." zaječela Viktorie a začala pobíhat, jako kdyby mohla té krvi na sobě utéct. Satsuki se na sebe znechuceně dívala. "No blééé...." otřela si z obličeje cákanec krve. Niikagi se válela pod stolem a Deidara s ní. Když už se trošičku uklidnili, vylezli ven. Oba se pořád drželi za břicho a nemohli se přestat smát. "Okamžitě to uklidíte a potom z týhle organizace vypadnete!" zařval na ně Pein. Ani to je ale nedokázalo zklidnit. Kara přišla vedle Peina a upírala na ně stejně přísný pohled jako on. Najednou do ní někdo zezadu šťouchl a ona spadla na zem. Když se otočila, uviděla Konan. "Konan?! Sakra co to děláš?" zařvala. "Ticho! Teď tady řešíme tyhle dva..." zpařil ji Pein. Kara vstala, otřela ze sebe dort a krev a radši někam odešla. Satsuki stála vedle Tobiho, pevně mu svírala ruku a něco mu šeptala. "Vážně? Další překvapení?" zavýskal Tobi najednou a Satsuki polila barva červeně, ještě větší, než ta krev. "Tobi tichni!" zaječela Satsuki a stáhla ho dozadu. "Niikagi a Deidaro..."začal Pein a hrudník se mu zvedal zlostí." okamžitě to uklidíte, potom si zbalíte věci a vypadnete z týhle organizace." "Snad bys nechtěl přijít o dva umělce, Peine." odvážila se Kara a s nenávistným pohledem zaměřeným na Konan se zvedala. "Jo....m-my....jsme...u-umělci...m-my si....n-nemůžeme po-pomoct..." Niikagi to skoro ani nemohla říct přes neutuchající smích. "To je mi jedno!" vykřikl Pein. "Jdu ven! Za...." podíval se na neexistující hodinky. "..4 hodiny přijdu, a ať je to umytý!!" S těmihle slovy Pein, Kara, Konan a Viktorie odešli ven. Nina zírala na velikou stěnu potříštěnou krví. "Tak to chci vidět, jak to umyjete." řekla výsměšně. Deidara po ní střelil letmý vražedný pohled, ale moc se mu nepovedl, protože v obličeji měl pořád pěkně roztáhlý gebící se xicht (omlouvám se za nespisovné popsání, ale při týhle povídce na to kašlu! xD). Katou se kolem sebe rozhlížela, potom s pyšným tónem vydechla: "Není má krev úžasná?" Hidan se na ni jako jediný pousmál a přikývl. Ostatní dál znechuceně hleděli. Hidan olízl Katouin obličej od krve špičkou jazyku. Nina na to znechuceně koukala. "Ježiši." "Něco ti vadí?" obořila se na ni Katou. "N-ne..." Nina se pokusila o úsměv. Zapřít se proti Katou mohla jenom Niikagi, Deidara, Pein, nebo Hidan. Ostatní neměli šanci jakkoliv čelit jejímu vzteku. "Pomůžete...nám?" zeptala se ještě pořád rozesmátá Niikagi. Katou si znudeně povzdechla: "Asi bych měla, co?" Niikagi se pokusila o co nejpřísnější přikývnutí. "Ani náááhodou...blondýnám nepomáhám!" zavrtěl Hidan vzdorovitě hlavou. Když ale jeho pohled zastavil u Katou, zašklebil se. "Teda kromě jedný." "Jestli je šedá blond, tak jsi už 30 let mrtvej." opravila ho Niikagi a poukázala na svoje vlasy. "Mozek máš na úrovně blondýny!" "Tak tos přeh-" "Dost...Hidane..prosímtě..pomoz nám..." přerušila Deidaru Katou. "No dobře...ale vynahradíš mi to." procedil nakonec Hidan skrz zaťaté zuby. Potom se Niikagi podívala po Nině a Gaarovi. Za chvíli stálo všech šest lidí před velkou stěnou pocákanou krví. "Nebylo by nejlepší nechat do vzduchu vyletět kýbl s vodou?" navrhla Katou. "BANG! A špína je pryč! To by mohlo vyjít." přikývl Deidara. Sasori ale nedůvěřivě přišel ke stěně. "Myslím že ne..." "A nemáš nějakou barvu? Třeba to jenom přemalovat..." zamyslela se (opravdu myslela xD) Niikagi. "Mám jenom hnědou." "Tak to nám nepomůže..." vzdechl si Deidara. "Tak se do toho pustíme..."
Když pak po 4 hodinách úporného zápolení s krví, nadávek na účet Hidana, Katou, Deidary, Niikagi, Peina....a vlastně všech, byla stěna kompletně umytá a čistá. Pein spokojeně koukal na zmožené "zaměstnance". "A teď tě můžu zabít!" vykřikl Hidan na Peinův účet. Už se ale stmívalo a tak na boj nebyl čas. Katou ho radši vzala za rukáv a odtáhla ho do pokoje. Postupně si všichni dali dobrou noc a odešli do pokojů.
Pozn.: Chlapci, kteří této noci neměli dámskou společnost si ztěžovali na zdi, přes které je slyšet každý zvuk. (xD)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 jasmin → Satsuki ♥ Kioshi jasmin → Satsuki ♥ Kioshi | Web | 27. března 2009 v 15:45 | Reagovat

můj ksicht nad toutou podívkou se nedá ani popsat xD to je ta největší prdel povídka an světě! xDDD

2 Anko Mitarashi - BS ^^ I LOVE YOU Anko Mitarashi - BS ^^ I LOVE YOU | E-mail | Web | 27. března 2009 v 16:08 | Reagovat

ahoj je tu u ě něco ohledně SB - http://hakumitarashi.blog.cz/0903/sb-pozor-podepiste-se-jinak-je-konec prosím neber to jako reklamu >_< a předem se za ten článek omlouvám že sem tak přísná xDD

3 Yuminka Yuminka | Web | 27. března 2009 v 16:45 | Reagovat

Iha tak na tej oslave byt :D:D:D:D Haluuuz :D

4 Deny *SB co tě má moc moc moc rádo* Deny *SB co tě má moc moc moc rádo* | Web | 27. března 2009 v 17:09 | Reagovat

xDDDDDDD dobře...Mě šlehne xDDD

5 Sakurka Sakurka | Web | 27. března 2009 v 18:35 | Reagovat

jj je to super =D

6 Sabaku no Nina a Ichi-san tovje ღSBღ Sabaku no Nina a Ichi-san tovje ღSBღ | Web | 28. března 2009 v 17:13 | Reagovat

tak to je iná haluz XD a hlavne ked som

popritom jedla lízatko XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 


stáhnout mp3